Deze sites vind je misschien ook leuk Fashionscene.nl, Chicklit.nl, en meer

Meer sites die je misschien ook leuk vindt

Girlscene Ze
Fashionscene Beautyscene
Shopscene FashionsceneTV
Shopgids Good2b
24H Fashion deal Girlslovedeals
Chicklit 24H Beauty deal
Vrouwen.nl Moviescene

DVD's

Restless

Verschenen:
februari 2012
Uitgave:
EAN: 8712609655070
Speelduur: 87:00 minuten
Genre
Drama
Distributeur:
Sony Pictures Home Entertainment
Cast:
Jane Adams, Lusia Strus, Ryo Kase, Schuyler Fisk, Mia Wasikowska
Regisseur:
Gus Van Sant
Ons oordeel:
Oordeel bezoekers:
(0 stemmen)
Omschrijving:
Annabel Cotton (Mia Wasikowska) is een mooie en charmante terminale kankerpatiënt, met een ongelooflijke lust om te leven. Enoch Brae (Henry Hopper – zoon van Dennis) heeft genoeg van het leven na een ongeval dat zijn ouders het leven kostte. Wanneer deze twee outsiders elkaar ontmoeten op een begrafenis, is hun unieke kijk op de wereld iets wat hen bindt: Enoch heeft een denkbeeldige vriend, Hiroshi, de geest van een Japanse kamikazepiloot uit de Tweede Wereldoorlog, terwijl Annabel een diepe band voelt met Charles Darwin en interesse toont in de levenswijze van andere wezens. Wanneer Enoch meer te weten komt over de toestand waarin Annabel zich bevindt, biedt hij aan om haar bij te staan in haar laatste dagen. Wanneer hun unieke liefde voor elkaar groeit, komt ook de werkelijkheid dichterbij. Op een gedurfde, kinderlijke en bijzondere manier worden ze geconfronteerd met wat het leven voor hen in petto heeft. Ze verzetten zich beiden tegen de wetmatigheden en ze willen vol moed leven volgens hun eigen regels. Toch komen zij, onvermijdelijk en meedogenloos, in aanraking met de tijd, wanneer het natuurlijke levensproces het leven van Annabel opeist.
Extra Informatie:
- Verkrijgbaar op DVD en Blu-Ray
- Bekijk hier de trailer van Restless:

Recensie:

De tiener Enoch (Henry Harper) brengt zijn vrije tijd niet door op een voetbalveld of achter de Playstation. In plaats daarvan bezoekt hij begrafenissen van onbekenden en speelt hij zeeslag met de denkbeeldige Chinese kamikazepiloot Hiroshi. Sinds de plotselinge dood van zijn ouders hangt er een donkere wolk boven Enochs leven en is de jongen in zijn schulp gekropen. Wanneer de tiener zijn hart verliest aan de terminaal zieke Annabel (Mia Wasikowska) begint zijn leven langzaam weer kleur te krijgen. Ze brengen een paar onvergetelijke maanden door waarin het springerige tienermeisje de jongen van zijn probleem met de dood af weet te helpen. En Enoch zorgt ervoor dat Annabel haar laatste levensmaanden in hevige verliefdheid doorbrengt.

Wanneer je graag een feelgood movie wilt zien, kan je deze film in ieder geval beter in de dvd-hoes laten. Dit romantische drama laat je namelijk met twee tegenstrijdige gevoelens achter. Aan de ene kant ben je blij dat Enoch nu anders naar de dood kijkt. Maar het is ook triest dat zij overlijdt en dat het tweetal maar zo kort samen heeft kunnen genieten. Ik vind de film erg oppervlakkig en daardoor langdradig en saai. Vooral Enochs deprimerende hersenspinsels zorgden ervoor dat ik mijn aandacht niet de volle anderhalf uur bij de film kon houden. Hoewel het verhaal zich er wel voor leent, zitten er geen emotionele uitschieters in die mij naar de Kleenex deden grijpen. In tegenstelling tot het kankerpatiëntje uit My Sisters Keeper heeft de terminale Annabel gezonde perzikkleurige wangen en zien we haar nooit ziek. De harde kanten van de werkelijkheid zijn in deze film helaas ver te zoeken.

Reacties

Je bent nog niet ingelogd. Log in of maak een nieuw account om een reactie te plaatsen.

Word lid van Chicklit en praat met andere meiden over je favoriete boeken & films!

Registreren

Nieuwsbrief

Meld je aan voor de Chicklit.nl nieuwsbrief

Please don't insert text in the box below!

Shoptoppers

Miss Communicatie

Als Chicklit.nl een eigen webshop zou hebben, zou je dan je boeken hier kopen?

Twitter feed

facebook


Chicklit.nl is a division of The Pink Apple Media