Columns » Maloe & the American Dream
En dat doe ik ook. In mijn eerste column vanuit 'The City That Never Sleeps' had ik het erover dat het erg lastig is om in New York uit te gaan in de grote clubs. Niet lang daarna heeft mijn roomie echter een promotor ontmoet en daar ga ik de laatste weken ook regelmatig mee uit. Zij is één van de bekendste promotors van de City en gaat bijna iedere avond met modellen en andere mooie mensen uit. Aan een tafeltje naast Chace Crawford (Nate in Gossip Girl) zitten? Dat kan allemaal. Het is mij zelfs twee keer overkomen! En dan zie je ook nog Ed Westwick (Chuck) voorbij lopen...
Op maandagen en vrijdagen ga ik nu mee naar de PH-D Rooftop Bar in het Dream Hotel en naar Avenue Nightclub. Op zondagmiddag is er altijd een poolparty, waar ik dan weer niet slank genoeg voor ben - ik zou me er eerlijk gezegd ook helemaal niet op m’n gemak voelen naast alle modellen. Om 4 uur is het tijd voor 'Brunch' in de PH-D Rooftop Bar, waar ik dan wel weer mee naartoe ga. En dit is een hele ervaring kan ik jullie vertellen! Vanaf de rooftop heb je een prachtig uitzicht over Manhattan en veel van de mooie mensen zijn al voor het avondeten - wat vaak wordt overgeslagen door de 'skinny bitches' - flink tipsy. Hoe kan het ook anders met alle Champagne en Wodka, die als water achterover wordt geslagen? Met een promotor is de drank zelfs gratis, dus dat wil wel!
Het is even wennen om iedereen zo op uiterlijk beoordeeld te zien worden, maar daar zit een hele beredenering achter - en stiekem voelt het natuurlijk heerlijk dat ik mee mag!
Naast de nachtelijk avonturen, ben ik overdag druk bezig met het afronden van mijn stage en het bijbehorende onderzoek. Verder wil ik nog zoveel mogelijk van de stad en de omgeving zien. Volgend weekend ga ik terug naar Providence om Johnson & Wales University nog eens te zien en een bezoekje aan Newport te brengen. Daarnaast heb ik nog een hele to-do list in New York: hardlopen in Central Park, taart eten bij Magnolia Bakery, de Top of the Rock beklimmen en eens het Guggenheim van binnen bekijken. Verder wil ik nog minstens één carrot cupcake eten bij Georgetown Cupcakes Soho, dit is echt dé beste cupcake die ik ooit heb geproefd!

Toch kijk ik er ook wel naar uit om weer naar Nederland te gaan en mijn normale leventje weer op te pakken - al ben ik stiekem bang dat dat me gauw zal gaan vervelen. Ik kan in ieder geval niet wachten totdat ik eindelijk weer eens een echte maaltijd kan bereiden en gezond kan eten voor een normale prijs, want dat is hier echt belachelijk. Voor een stapel pannenkoeken of een hotdog betaal je slechts 2 dollar, maar voor een goede salade ben je minstens zes keer zoveel kwijt.
Ook mis ik dingen als fietsen, autorijden, drankjes doen met mijn vriendinnen en op de bank hangen. Ah, de bank, daar heb ik echt al 11 maanden niet op gezeten. En wat zou een lekkere volkorenboterham met Calvé Pindakaas of echte Hollandse kaas daar heerlijk bij zijn. Mmm.
Wat ik ga missen aan New York? Mijn zaterdagse wandelingetjes in Central Park en picknicken op de Great Lawn, het uitgaan in de mooie rooftop bars en clubs in het Meatpacking District - Chelsea, de gratis Champagne, winkelen bij Forever 21 en Victoria’s Secret, mijn stage, mijn collega’s, een Starbucks op iedere hoek van de straat, verse bagels, rondlopen in de wijken Greenwich en Soho en uiteraard de prachtige skyline. Ook de vrienden die ik dit jaar gemaakt heb, horen zeker in dit rijtje thuis.
Ja, New York heeft mijn hart veroverd. Ik zal het ongelofelijk gaan missen en ga er nu nog even goed van genieten!
XOXO, Maloe
Ook leuk om te lezen
- Winnen!! DVD-box van Gossip Girl of One Tree Hill!
- GEZOCHT: Chicklit.nl zoekt columniste in het buitenland!
- Plastic boobies en mijn Amerikaanse 'boy'
- Amerika vs. Nederland - Zoek de verschillen
- Drie nachten in New York
TAGS: gossip girl modellen, new york, promoter, stappen, the city that never sleeps,
Reacties
Je bent nog niet ingelogd. Log in of maak een nieuw account om een reactie te plaatsen.
-
Melissa van Well-Dijkshoorn Vrijdag 13 juli 2012 om 07:37
Ik ga in 2014 weer naar New York, maar dat duurt nog zo laaaaaaaaaang! Ik klop dan wel even bij je aan voor tips ;)
-
Marjolein Mous Donderdag 12 juli 2012 om 11:22
Wouw dit moet echt een droom die uit komt zijn.
-
yasmine Woensdag 11 juli 2012 om 22:12
hahaha inderdaad
-
Maloe Woensdag 11 juli 2012 om 18:28
Ed en Chace in real life? HOT as always! ;)
Bijgewerkt: Woensdag 11 juli 2012 om 18:29
-
Lien Dinsdag 10 juli 2012 om 20:31
Oh my God! Ik wil ook naar NY!!! :D Ed en Chace gezien? En zagen ze er in real life even hot uit als op de TV? ;)
-
Maloe Dinsdag 10 juli 2012 om 20:05
Aah dat is goed nieuws! Gelukkig kan ik straks nog steeds bij een van mn favoriete winkels shoppen!
-
Chinouk Thijssen Dinsdag 10 juli 2012 om 19:27
Ik wil ook naar New York!!!!
Forever 21 komt eind dit jaar of begin volgend jaar (eindelijk!) naar Rotterdam en nog een paar andere steden. <3 -
Elsbeth Dinsdag 10 juli 2012 om 17:43
oooh ik hoorde laatst dat Forever 21 naar Nederland komt! Lijkt me een toffe winkel. En het klinkt enorm 'Sex & The City' allemaal wat je meemaakt :)
Word lid van Chicklit en praat met andere meiden over je favoriete boeken & films!
Registreren InloggenShoptoppers
- € 14,95 Gestrand
- € 10,00 Zusje
- € 18,95 Fiona
- € 19,95 Het groentenparadijs
- € 16,95 Zwaar verguld!
- € 18,99 De kluts kwijt
Winnen
Laatste reacties
chveltman Dit boek zou ik heel graag lezen, intrig...
myrthem The impossible is echt een hele mooie fi...
Nicole Terug in de tijd, naar 1893 in Nieuw-Zee...
Amélie Ben benieuwd hoe Bea het Regime kan houd...
lauralinde Ik hoop echt dat ik word uitgekozen!
fashionableeightees The Impossible is een hele mooie en goed...
Twitter feed
MEER CHICKLIT NIEUWS
-
Wensmoeder
-
Laatste sneak peek in Belofte maakt...
-
De nieuwste koffietrends: slow en...
-
VIP-readers over De verloren...
-
Verborgen verleden
-
The Words (DVD)
-
5x Waargebeurd (DVD)
-
Gezocht: gast-recensenten voor Voor...
-
Sneak Peek: de eerste 5...
-
Ver van mij
-
Meer zelfvertrouwen?...
-
De kunst van het verdwijnen
-
Luchtkastelen
-
Schrijf je in & win: Het regime
Girlscene
Ze
Fashionscene
Beautyscene
Shopscene
FashionsceneTV
Shopgids
Good2b
Chicklit
24H Beauty deal
Vrouwen.nl
Moviescene


.jpg&w=82&h=126)


























