Ja. Het is een feit. Er komt een nieuwe Sex & the City Tv-serie. Wat een leuk nieuws! In deze nieuwe serie - die gebaseerd is op het boek Carries dagboeken van Candace Bushnell- volg je Carrie in haar jonge jaren: een fashionable tiener in een klein dorpje die droomt van een schrijverscarrière in het hippe New York City.
Omdat het over de jonge Carrie gaat is helaas niet zeker of Sarah Jessica Parker ook in de serie te zien zal zijn. Wie waarschijnlijk wel onderdeel blijft uitmaken van het team is
Sex & the City-schrijfster Amy Harris. Zij wist de serie mede door haar grappige one-liners tot een groot succes te maken! De pilot is al besteld door de Amerikaanse zender The CW Television Network, dus komen gaat de serie er zeker. Dan rest nu alleen nog de grote vraag: wie neemt de rol van de jonge carrie op zich? Is dit Blake Lively? Dianna Agron? Wie denken jullie?
Bekijk onderstaand filmpje, waarin auteur Candace Bushnell vertelt over haar boek
Carries dagboeken: