Rizatti*het geheim van montmartre

  • Auteur:

    Rizatti
  • Verschenen:

    15 augustus 2016
  • Uitgave:

    ISBN 9789401605526
    Uitgever Xander
  • Uitgever:

    Xander
  • Genre:

    Feelgood
  • Onze waardering:

             
  • Members waardering:

    1  2  3  4  5 
    (0 stemmen)
  • Omschrijving:

    Wanneer de liefde uit het leven van de jonge, Italiaanse Viola verdwijnt, vindt ze troost in het romantische Parijs.

    Op de heuvel tussen de geheimzinnige trappen, pittoreske huisjes en kunstenaars van Montmarte is er één plek waar Viola zich veilig voelt: het winkeltje van de zestigjarige Gisèle.
    Gisèle biedt haar een baan aan. Omringd door bloemen en kruiden lukt het Viola haar verdriet en
    onzekerheid even te vergeten. Gaandeweg weet ze haar kracht te hervinden.
    Als Viola de knappe, gevoelige Romain ontmoet, merkt ze dat ze nog niet klaar is voor een volgende
    stap. Lukt het haar om haar verleden een plek te geven en zich open te stellen voor een nieuwe,
    betoverende liefde?

    Het geheim van Montmartre is een ontroerende, hartverwarmende en romantische zomerroman,
    voor liefhebbers van Cristina Caboni en Santa Montefiore.

Toegevoegd door:

Onze recensie

  • onze waardering

    Donatello Rizzati wordt als auteur vergeleken met Santa Montefiore en dat is niet voor niets. Het verhaal speelt zich op een mooie, sprankelende locatie en je waant je volledig in het Franse Montmartre. Dit is te danken aan de sterk, gedetailleerde beschrijving van de auteur. Ook straalt de kaft van het boek een en al zomer uit. Naast Parijs, maakt het boek ook kleine uitstapjes naar Rome.

    Lees verder

GERELATEERDE ARTIKELEN

  • Nocturna - Maya Motayne

  • Film top 6: juli

  • Dit zijn de eerste beelden van de Riverdale spin-off 'Chilling adventures of Sabrina'

Zoek in artikelen