Shtum

  • Onze waardering:

             
  • Members waardering:

    1  2  3  4  5 
    (0 stemmen)
  • Omschrijving:

    Shtum is de aangrijpende debuutroman van Jem Lester over familie, autisme en de Tweede Wereldoorlog. Een aanrader voor liefhebbers van Graeme Simsion en Jonathan Safran Foer.

    Ben Jewell is aan het eind van zijn Latijn. Zijn tienjarige zoon, Jonah, heeft nog nooit een woord gezegd. Dus wanneer Ben en Jonah noodgedwongen moeten intrekken bij Bens bejaarde vader, worden drie generaties mannen - een die niet kan praten, twee die niet willen - tot elkaar veroordeeld.
    Terwijl Ben als alleenstaande ouder worstelt met de goede bedoelingen van maatschappelijk werkers, ontdekt hij veel over zichzelf, zijn zoon en het verleden van zijn vader.

     

Onze recensie

  • onze waardering

    Lester laat met zijn verhaal zien dat een vader tegen en voor zijn kind kan strijden. Dat een vader strijdt, van begin tot eind. ‘Ik hou van je, Jonah, maar soms zou ik willen dat je nooit geboren was.’ 

    Lees verder

GERELATEERDE ARTIKELEN

  • Recensie: De Laatsten

  • Recensie: Superjuffie

  • Recensie: Het Jachtseizoen

Zoek in artikelen