Alles op het spel

  • Onze waardering:

             
  • Members waardering:

    1  2  3  4  5 
    (0 stemmen)
  • Omschrijving:

    Sophie Hannah 'Alles op het spel' is de nieuwe thriller van de koningin van de Britse spanning. Tot haar grootste fans behoren Nicci French en Simone van der Vlugt.Naast haar serie met Charlie & Simon in de hoofdrol, is 'Alles op het spel' een standalone. Sophie Hannah schreef de meest recente 'Agatha Christie-boeken' en is ideal voor de fans van Nicci French en SJ Watson.

    Justine verhuist met haar gezin naar een prachtig huis in Devon. Kort na de verhuizing begint haar dochter Ellen zich steeds meer terug te trekken, zeker nadat haar nieuwe BFF George geschorst is van school. Justine probeert het hoofd van de school te bewegen de schorsing ongedaan te maken, maar komt erachter dat er helemaal geen sprake is van een schorsing. Sterker nog... er ís helemaal geen George.

    Dan beginnen de vreemde telefoontjes. Iemand probeert Justine ervan te overtuigen dat zij en Justine een gedeeld traumatisch verleden hebben. Justine heeft echter geen idee waar ze het over heeft. Wanneer de vrouw vertelt over drie graven, qua afmetingen bestemd voor twee volwassenen en een kind, begint Justine te vrezen voor de veiligheid van haar gezin. De politie kan niets doen met haar vage omschrijvingen, en Justine zal zelf achter de waarheid moeten komen. Maar daartoe zal ze eerst moeten uitvinden wie de anonieme beller is...

ONZE RECENSIE

onze waardering

'Ik dacht dat het een vergissing was', zeg ik. 'Dat mens noemde me Sandie, maar ik wist dat ik dat niet was. Ik ben Justine. Ik kan niet én Justine én Sandie zijn, dus wie dat mens ook maar is, ze zag me aan voor iemand anders, dacht ik – iemand die haar in het verleden heeft geïntimideerd, iemand met wie de beller op voet van oorlog staat.' Justine, Alex en Ellen verhuizen van het bruisende London, naar een landhuis, genaamd Speedwell House, in Devon. Justine heeft namelijk besloten, om na haar carrière in de televisiewereld, helemaal NIKS te gaan doen. Na een aantal weken verandert het gedrag van Ellen. Justine komt er achter dat dit komt doordat Ellens beste vriend, George, van school is gestuurd voor iets wat hij niet heeft gedaan. Als Justine verhaal gaat halen bij...

Lees verder

GERELATEERDE ARTIKELEN

  • Verborgen gebreken

  • Brandschoon

  • Recensie: Een duister koor

  • De lege kamer

  • Recensie: Heb jij haar gezien?

REACTIES

  •    Er zijn nog geen reacties op de recensie(s)

Zoek in artikelen