De laatste missie

  • Members waardering:

    1  2  3  4  5 
    (0 stemmen)
  • Omschrijving:

    Moed, opoffering en angst hebben Rio, Frangie en Rainy door de strijd in Noord-Afrika en Sicilië geloodst, maar de weg naar huis is nog lang. Hun belangrijkste gevecht moet nog komen: de strijd op leven en dood op het verraderlijke zand van Omaha Beach. Het is 6 juni 1944. D-day.

    Na alles wat ze hebben meegemaakt, zijn ze bepaald geen groentjes meer. Andere jonge soldaten zoeken nu steun bij hen, maar wat valt er nog te redden in deze verschrikking? Nu komt het eropaan. De drie vrouwen moeten een manier zien te vinden om hun laatste missie tot een zo goed mogelijk einde te brengen door vast te blijven houden aan dat kleine beetje geloof in de mens dat hun nog rest.

    Het krachtige slot van Michael Grants de Frontlines-serie laat maar één conclusie: oorlog is de hel. Een episch verhaal voor lezers van Codenaam Verity en De boekendief.

Zoek in artikelen