Zomerzussen 2 - Verleiding aan zee

  • Members waardering:

    1  2  3  4  5 
    (0 stemmen)
  • Omschrijving:

    Het tweede deel van een heerlijke serie over droombruiloften op het strand, vol romantische verwikkelingen en een vleugje erotiek

    Voor de lezers van Audrey Carlan, Bella Andre, Jessica Clare en Sylvia Day

    De jonge weduwe Bella Sunshine-Caldwell focust zich vooral op het opvoeden van haar dochtertje. Daarnaast runt ze het familiebedrijf Sunshine Bridal als weddingplanner. Er is geen tijd voor romantiek.

    Toch is het Bella niet ontgaan dat iedere vrouw in de stad haar zinnen heeft gezet op haar collega Gabe. Maar hij verlangt ernaar om verliefd te worden en een gezin te stichten, iets waar Bella nog lang niet klaar voor is. Terwijl Bella en Gabe samenwerken aan een magische winterbruiloft, wordt de afstand tussen hen steeds kleiner en de nachten vuriger. Uiteindelijk begint Bella te zien dat Gabe een man is om voor te vechten.

     

Zoek in artikelen