Vertrek - De engel van Sevilla

  • Onze waardering:

             
  • Members waardering:

    1  2  3  4  5 
    (0 stemmen)
  • Omschrijving:

    Voor de lezers van Suzanne Vermeer, Linda van Rijn en Kiki van Dijk. In deze spannende Vertrekthriller van bestsellerauteur Marelle Boersma lukt het Sascha om haar twee passies te combineren: haar voorliefde voor Spanje en haar drijfveer om voor anderen te zorgen. Ze krijgt een droombaan in een resort in de zonnige stad Sevilla en gaat het avontuur aan. Haar baas vindt haar meer dan leuk, en dat hun liefde geheim moet blijven maakt hun relatie extra spannend. Dan valt er een dode in het resort. Als blijkt dat het geen natuurlijke dood was, beseft Sascha dat er iets gruwelijk mis is. 

Toegevoegd door:

Onze recensie

  • onze waardering

    In de Vertrek-thrillers van Marelle Boersma hebben jonge vrouwen Nederland achter zich gelaten om ergens anders in de wereld een nieuw leven op te bouwen.

    Lees verder

Gerelateerde artikelen

  • Een onverwacht duet - Julia Quinn

  • Swingers - Fleur van Groningen

  • Recensie: Mijn beste vriendin Anne Frank

Zoek in artikelen