Cottage aan zee 1 - Duinroos

  • Onze waardering:

             
  • Members waardering:

    1  2  3  4  5 
    (0 stemmen)
  • Omschrijving:

    In Duinroos van Hilde Veeren vertrekt reisjournalist Molly na een moeilijke tijd naar Engeland om op de cottage van haar tante te passen. Voor fans van Jackie van Laren en Jenny Colgan.
     

    Als reisjournalist Molly in Duinroos van Hilde Veeren wordt ontslagen bij het tijdschrift waarvoor ze werkt, is ze compleet uit het lood geslagen. Uit pure wanhoop gaat ze in op het aanbod van haar tante om een paar weken op haar cottage te passen in Somerset. Een tijdelijke oplossing, denkt Molly. Maar dan ontmoet ze de aantrekkelijke Atlas, het type stoere man waarvan ze nooit had gedacht dat hij op haar zou vallen, en doet ze een unieke vondst op een rommelmarkt. Maar ook in Somerset is niets wat het lijkt... Heeft Molly dan nooit geluk?

    Duinroos van Hilde Veeren is het eerste deel in de Cottage aan zee-serie en een geweldig feelgoodverhaal vol humor en sympathieke personages, met een heerlijk Brits tintje. Voor lezers van Jenny Colgan, Jackie van Laren en Marijke Vos.

Onze recensie

  • onze waardering

    Molly heeft een goede baan als reis- en boekenjournalist bij het bekende tijdschrift Vagabond. Als haar baas Maxime haar vraagt langs te komen op zijn kantoor is ze er van overtuigd dat hij haar promotie geeft. Vijf minuten later staat ze buiten met haar spulletjes.

    Lees verder

Gerelateerde artikelen

  • VIP-readers over De zoetheid van perziken

  • Het Alles - Dave Eggers 

  • Max Einstein: niet zomaar rebels - James Patterson

Zoek in artikelen