- Home
- Recensies
- Boekrecensies
- Miss America

Madelief vertrekt naar New York om daar te gaan samenwonen en werken. Als je denkt dat Madelief een superwoman is, heb je het mis. Zij is een ietwat neurotische, onzekere meid, die er met veel humor, ontwapendheid, cynisme en soms een drankje teveel op wel komt. Ik heb vaak hardop gelachen om haar manier van doen en sommige situaties.
De schrijfstijl van Nathalie is lekker vlot en pakkend. Het is heerlijk om te zien dat niet het mooiste, slimste meisje van de klas toch heel ver kan komen. Ook zijn de terugblikken gebaseerd op een situatie in het heden erg leuk!
Natuurlijk gaat het hier niet zomaar om een fictief verhaal. Miss America is nu al een veelbesproken boek, omdat het gebaseerd is op de waarheid, waarin Nathalie, zo zegt de achterkant van het boek, o.a. samenwerkte met Max Westerman... Eerlijk gezegd heb ik met dit feit weinig gedaan tijdens het lezen. En of het nu wel of niet waar is, dat doet niets af aan de hilariteit van het verhaal.
Ja, er mag van mij zo een vervolg komen. Een heerlijk feel-good boek!
Miss America
-
Auteur:
Nathalie Huigsloot -
Verschenen:
26 mei 2007 -
Uitgave:
ISBN 9789021000015
Uitgever Poema pocket
-
Uitgever:
Poema pocket -
Genre:
Feelgood/ Chicklit
-
Onze waardering:
-
Members waardering:
(0 stemmen) -
Omschrijving:
Hoofdpersoon Madelief heeft een baan aangenomen bij Lex, een Nederlandse televisiecorrespondent in New York en geen gemakkelijk baasje: hij terroriseert de mensen die voor hem werken en drijft iedereen voortdurend tot razernij door zijn wispelturigheid.
Ze heeft die baan, die honds blijkt te zijn, ook aangenomen omdat ze verliefd is op een Nederlandse advocaat die in New York gestationeerd wordt en op deze manier zo snel en zo vaak mogelijk bij hem in de buurt kan zijn.
Miss America biedt behalve het verslag van een hopeloze relatie een hilarisch kijkje in de keuken van de tv-journalistiek.
Toegevoegd door:
MEMBER RECENSIES
Nieuwste artikelen
-
De zeven - Rose Wilding
-
Dolende geesten – Hilda Spruit
-
Wie ik ben zonder jou - Susan Muskee
-
Hart van de Duistere - Beau Charlotte
-
Rendez-vous op Montmartre (Bestemming Parijs #2) - Mirjam Mieserius
Gerelateerde artikelen
-
Rituals: Your body. Your soul. Your rituals.
-
That’s it
-
Boekkado.nl: voor een boek naar keuze
-
Supermom’s stijlgids
-
Het geheim van Chanel Nº 5