- Home
- Entertainment
- Chickstyle
- Stoere en unieke accessoires van Chic Le Freak

Wij vrouwen houden natuurlijk onwijs van leuke accesoires voor de complete en perfecte look. Chic Le Freak heeft een assortiment aan handgemaakte sieraden, tassen en sjaals. Uniek, stoer en een tikkeltje chic. Chicklit.nl geeft 5 bonte armbanden weg!

Chic Le Freak
Chic Le Freak ontwerpt en maakt alles zelf in hun eigen atelier in Hilversum. Niet alleen leveren zij aan ongeveer 100 winkels in Nederland, ook in het buitenland zijn ze populair. Uiteraard kun je de te gekke sieraden ook via hun eigen webshop bestellen.
Collectie
Chic Le Freak heeft een ruim assortiment aan armbanden, kettingen, tassen, riemen; noem het maar op! Van stoere lederen armbanden tot chique pareloorbellen. Met deze accesoires kun jij je outfit helemaal compleet maken! Kijk voor meer informatie op: www.chiclefreakshop.com of volg ze via Facebook.
Winnen!
Chicklit.nl mag 5 bonte combinatie armbanden in een kleur naar keuze (t.w.v. €19,00) weggeven. Kans maken?
Like de Facebook-pagina van Chic Le Freak, door simpelweg hieronder op de Vind-ik-leuk buton te klikken.
Laat bovendien je naam en adres achter in het afgeschermde invulveld. Meedoen kan tot 1 mei 2014.
Nieuwste artikelen
-
Een lang bewaard geheim - Maria Nicolai
-
Meisje zonder hoop - Michael Robotham
-
Waar de wind de aarde raakt - Ilaria Tuti
-
Grimwoud: Het bont vliegt in het rond - Nadia Shireen
-
De ogen van Osiris - Oliver Potzsch
Gerelateerde artikelen
-
Do It Yourself: Mini boekenketting
-
Spaansesandalen.nl
-
Stylish stralen met Mikado-sieraden
-
Schattige spulletjes van My Life is Sweet
-
De unieke sieraden van Heart to Get