Op 8 oktober verscheen Fluistering van de zielen van Sandra J. Paul en daar mogen jullie van meegenieten! We organiseren namelijk een leesclub met dit boek in samenwerking met Uitgeverij Hamley Books.
Waar gaat Fluistering van de zielen over?
Van de bestsellerauteur van Dode Meisjes Praten Niet en De Laatste Dagen van Holly Hayes komt deze nieuwe historische Dark Academia thriller. De lezer kan zelf bepalen waar hij begint met lezen, maar beide verhaallijnen komen in het midden van het boek samen. New York, 1904 In de donkere en sombere hallen van Mortem Academy bereidt Leonora Saint-Clair zich al haar hele leven voor op haar toekomst als de volgende rector van de universiteit. Maar wanneer haar moeder onder groteske en onverklaarbare omstandigheden sterft, wordt Leonora bezocht door dezelfde gekwelde geesten die haar bloedlijn al eeuwen achtervolgen. In de schaduw van haar moeders dood ontdekt ze dat haar toekomst niet alleen draait om de erfenis van Mortem, maar om een vloek die eeuwen eerder in gang is gezet. Sebastian Gladstone, een laatstejaarsstudent die zijn hele leven in de schaduw van zijn vader heeft geleid, wordt naar de plaats van de tragedie getrokken door een ongeziene kracht, waar hij getuige is van de gruwelijke dood van Leonora's moeder. Doodsbang dat hij beschuldigd zal worden van haar moord, begraaft hij de waarheid. Maar wanneer hij terugkeert naar het landgoed van zijn tirannieke vader, volgen de schaduwen van Mortem hem naar huis. Ze zijn hongerig, meedogenloos en verbonden aan een vloek die zijn naam en bloedlijn omvat. In het hart van de duisternis die leeft binnen Mortem Academy, raakt het lot van Leonora en Sebastian verstrengeld. Wat zal zegevieren: liefde of macht?
Leesclub
Ben jij ook zo benieuwd naar dit boek? Vanaf 25 oktober 2025 zal Fluistering van de zielen van Sandra J. Paul 4 weken lang door de Chicklit.nl Leesclub besproken worden. Wil jij meedoen met deze editie? Meld je dan nu aan en wie weet word jij uitgenodigd om als VIP-Reader het boek gratis te lezen en je mening te geven via onze Facebookgroep. Je kan HIER lid worden van de Chicklit.nl Leesclub op Facebook.
VIP-Readers
Voor deze editie zijn we op zoek naar 5 enthousiaste VIP-Readers. Deze worden rond 20 oktober gekozen en krijgen 3 weken de tijd om het boek te lezen. Als VIP-Reader krijg je een gratis boek, in ruil voor een aantal simpele acties (en voorwaarden):
1) Je bent beschikbaar van 25 oktober tot 25 november
2) Je zult gedurende deze periode actief meedoen op de Facebookgroep van Chicklit en alle fases beantwoorden.
3) Je plaatst gedurende deze periode minimaal 1 post op je social media account.
4) Je schrijft na afloop een recensie over het boek (rond de 300 woorden), welke je op Chicklit.nl en in de Facebookgroep plaatst.
5) Deelname na ontvangst van het boek is verplicht. Je ontvangt het boek in ruil voor actieve deelname. Als er omstandigheden zjin waardoor je niet mee kan doen, dan moet je het boek zo snel mogelijk in perfecte staat terug sturen naar ons.
Aanmelden
Om in aanmerking te komen voor deze editie, moet je je aanmelden onder het bericht in de Facebookgroep. Dat kan HIER. Rond 20 oktober selecteren we de 5 VIP-Readers. Dus houd de Facebookgroep in de gaten, want we maken onder het Facebookbericht bekend wie wij hebben uitgekozen om mee te lezen! Wij hebben dan zo snel mogelijk je akkoord nodig om het boek te versturen. Het boek zal namelijk rond 22 oktober verstuurd worden naar de VIP-Readers (dit is onder voorbehoud). Dus als je niet uiterlijk één dag na het berichtje op Facebook hebt gereageerd dan moeten we helaas iemand anders zoeken!
Wanneer je geen VIP-Reader bent, ben je natuurlijk ook van harte welkom om vrijblijvend mee te kletsen op de Facebookgroep van Chicklit. Je kan het boek bestellen via onze boekpagina.
Hoe meer zielen, hoe meer vreugd!
Nieuwste artikelen
-
Zomerhuis, later – Judith Hermann
-
Witte nachten - Urszula Honek
-
Wat we kunnen weten - Ian McEwan
-
Kintsugi - Esther Bakker
-
Yaiba 2: Nieuwe vijand - Gosho Aoyama
Gerelateerde artikelen
-
Recensie: In het spoor van Ikigai
-
Er komt een nieuwe spin-off van Greys Anatomy!
-
Aan tafel met Conny Regard