• Home
  • Nieuws
  • Er komt een nieuw boek van Fifty Shades of Grey!

Er komt een nieuw boek van Fifty Shades of Grey!

We hebben groot nieuws voor de fans van Fifty Shades of Grey! Er komt namelijk een nieuw boek aan. De schrijver, E.L. James, van de beroemde serie heeft dit zelf bevestigd. Dus zet je maar schrap, want binnenkort kun je weer genieten van handboeien, zweepjes, heftige seks en sexy lingerie.

In het nieuwe boek, Darker: Fifty Shades Darker As Told By Christian, wordt het originele verhaal uit Fifty Shades Darker helemaal opnieuw verteld, maar dan dus vanuit Christians oogpunt! Dit lijkt natuurlijk op Grey, alleen werd daar Fifty Shades of Grey vanuit Christians oogpunt verteld en nu gaat het om Fifty Shades Darker!

E.L. James wil met Darker laten zien dat de gedachten van Christian behoorlijk donker kunnen zijn! Door Darker te schrijven wilde E.L. James aan de lezers laten zien welke motieven en motivaties Christan voor zijn keuzes had! Dat klinkt behoorlijk spannend, toch?

Darker: Fifty Shades Darker As Told By Christian komt op 28 november uit in Engeland. Wanneer de release van het boek in Nederland is, is helaas nog niet bekend. Maar in de tussentijd kunnen we genieten van de trailer van Fifty Shades Freed.

Ben jij benieuwd naar Darker: Fifty Shades Darker As Told By Christian Grey?

Bron: dailymail.co.uk, nu.nl

Lees ook: Het vervolg op Caraval van Stephanie Garber heeft een titel en releasedatum!

 

Nieuwste artikelen

  • De leukste Perkamentus memes

  • De beste sterke vrouwelijke hoofdrollen in een fantasyboek

  • 15 herkenbare tweets over het vertrek van Regé-Jean Page uit Bridgerton

  • Zo staat het ervoor met deze boekverfilmingen o.a. Huis van nacht, Clueless en Hitchhikers Guide to the Galaxy

  • Ik vergeet je niet - Gillian King

Gerelateerde artikelen

  • Pikante films op Netflix

  • 10 Fifty Shades of Grey geheimen

  • Om deze redenen zien seks scènes in films er altijd perfect uit

  • Deze films en series verschijnen in oktober op Netflix

  • Toffe nieuwe boekverfilmingen in 2014!

Zoek in artikelen