• Home
  • Nieuws
  • Alle Oscar winnaars met Everything Everywhere All At Once als grote winnaar met zeven Oscars

Alle Oscar winnaars met Everything Everywhere All At Once als grote winnaar met zeven Oscars

De Oscarwinnaars zijn bekend! De film Everything Everywhere All At Once mag zichzelf de grote winnaar noemen: de film is beloond met maar liefst zeven Oscars! Onder andere voor Best Picture, Actress in a Leading Role en bijrollen! Natuurlijk zijn er ook veel andere titels die met een prijs naar huis zijn gegaan. Bekijk hieronder alle winnaars op een rijtje:

Best picture
Winnaar: Daniel Kwan, Daniel Scheinert en Jonathan Wang, Producers (Everything Everywhere All At Once)

Genomineerden: 
Malte Grunert, Producer (All Quiet On The Western Front)
James Cameron en Jon Landau, Producers (Avatar: The Way Of Water)
Graham Broadbent, Pete Czernin en Martin McDonagh, Producers (The Banshees Of Inisherin)
Baz Luhrmann, Catherine Martin, Gail Berman, Patrick McCormick en Schuyler Weiss, Producers (Elvis)
Kristie Macosko Krieger, Steven Spielberg en Tony Kushner, Producers (The Fabelmans)
Todd Field, Alexandra Milchan en Scott Lambert, Producers (Tár)
Tom Cruise, Christopher McQuarrie, David Ellison en Jerry Bruckheimer, Producers (Top Gun: Maverick)
Erik Hemmendorff en Philippe Bober, Producers (Triangle Of Sadness)
Dede Gardner, Jeremy Kleiner en Frances McDormand, Producers (Women Talking)

Bron: A24

Actress in a Leading Role
Winnaar: 
Michelle Yeoh (Everything Everywhere All at Once)

Genomineerden:
Cate Blanchett (Tár)
Ana de Armas (Blonde)
Andrea Riseborough (To Leslie)
Michelle Williams (The Fabelmans)

Actor in a Leading Role
Winnaar: 
Brendan Fraser (The Whale)

Genomineerden:
Austin Butler (Elvis)
Colin Farrel (The Banshees of Inisherin)
Paul Mescal (Aftersun
Bill Nighy (Living

Directing
Winnaar: 
Daniel Kwan and Daniel Scheinert (Everything Everywhere All At Once)

Genomineerden:
Martin McDonagh (The Banshees of Inisherin)
Steven Spielberg (The Fabelmans)
Todd Field (Tár)
Ruben Östlund (Triangle of Sadness)

Film Editing
Winnaar: Paul Rogers (Everything Everywhere All At Once)

Genomineerden: 
Mikkel E.G. Nielsen (The Banshees of Inisherin)
Matt Villa en Jonathan Redmond (Elvis)
Monika Willi (Tár)
Eddie Hamilton (Top Gun: Maverick)

Music (Original Song)
Winnaar: Naatu Naatu, muziek van M.M. Keeravaani, tekst van Chandrabose (RRR)

Genomineerden: 
Applause, muziek en tekst van Diane Warren (Tell It like a Woman)
Hold My Hand, muziek en tekst van Lady Gaga en BloodPop (Top Gun: Maverick)
Lift Me Up, muziek van Tems, Rihanna, Ryan Coogler en Ludwig Goransson, tekst van Tems en Ryan Coogler (Black Panther: Wakanda Forever)
This Is A Life, muziek van Ryan Lott, David Byrne en Mitski, tekst van Ryan Lott en David Byrne (Everything Everywhere All At Once)

Sound
Winnaar: 
Mark Weingarten, James H. Mather, Al Nelson, Chris Burdon en Mark Taylor (Top Gun: Maverick)

Genomineerden: 
Viktor Prášil, Frank Kruse, Markus Stemler, Lars Ginzel en Stefan Korte (All Quiet On The Western Front)
Julian Howarth, Gwendolyn Yates Whittle, Dick Bernstein, Christopher Boyes, Gary Summers en Michael Hedges (Avatar: The Way Of Water)
Stuart Wilson, William Files, Douglas Murray en Andy Nelson (The Batman)
David Lee, Wayne Pashley, Andy Nelson en Michael Keller (Elvis)


Bron: Paramount Pictures

Writing (Adapted Screenplay)
Winnaar: Screenplay - Sarah Polley (Women Talking)

Genomineerden: 
Screenplay - Edward Berger, Lesley Paterson & Ian Stokell (All Quiet On The Western Front)
Tekst - Rian Johnson (Glass Onion: A Knives Out Mystery)
Tekst - Kazuo Ishiguro (Living)
Screenplay - Ehren Kruger en Eric Warren Singer en Christopher McQuarrie; verhaal van Peter Craig en Justin Marks (Top Gun: Maverick)

Writing (Original Screenplay)
Winnaar: Geschreven door Daniel Kwan & Daniel Scheinert (Everything Everywhere All At Once)

Genomineerden: 
Geschreven door Martin McDonagh (The Banshees Of Inisherin)
Geschreven door Steven Spielberg & Tony Kushner (The Fabelmans)
Geschreven door Todd Field (Tár)
Geschreven door Ruben Östlund (Triangle Of Sadness

Visual Effects
Winnaar: Joe Letteri, Richard Baneham, Eric Saindon en Daniel Barrett (Avatar: The Way Of Water)

Genomineerden: 
Frank Petzold, Viktor Müller, Markus Frank en Kamil Jafar (All Quiet On The Western Front)
Dan Lemmon, Russell Earl, Anders Langlands en Dominic Tuohy (The Batman)
Geoffrey Baumann, Craig Hammack, R. Christopher White en Dan Sudick (Black Panther: Wakanda Forever)
Ryan Tudhope, Seth Hill, Bryan Litson en Scott R. Fisher (Top Gun: Maverick)

Bron: 20th Century Fox Home Entertainment

Music (Original Score)
Winnaar: 
Volker Bertelmann (All Quiet On The Western Front)

Genomineerden: 
Justin Hurwitz (Babylon)
Carter Burwell (The Banshees Of Inisherin)
Son Lux (Everything Everywhere All At Once)
John Williams (The Fabelmans)

Production Design
Winnaar: 
Production Design: Christian M. Goldbeck; Set Decoration: Ernestine Hipper (All Quiet On The Western Front)

Genomineerden: 
Production Design: Dylan Cole en Ben Procter; Set Decoration: Vanessa Cole (Avatar: The Way Of Water)
Production Design: Florencia Martin; Set Decoration: Anthony Carlino (Babylon)
Production Design: Catherine Martin and Karen Murphy; Set Decoration: Bev Dunn (Elvis)
Production Design: Rick Carter; Set Decoration: Karen O'Hara (The Fabelmans)

Bron: Netflix

Short Film (Animated)
Winnaar: 
Charlie Mackesy en Matthew Freud (The Boy, The Mole, The Fox And The Horse)

Genomineerden: 
Amanda Forbis en Wendy Tilby (The Flying Sailor)
João Gonzalez en Bruno Caetano (Ice Merchants)
Sara Gunnarsdóttir en Pamela Ribon (My Year Of Dicks)
Lachlan Pendragon (An Ostrich Told Me The World Is Fake And I Think I Believe It)

Documentary Short Film
Winnaar: 
Kartiki Gonsalves en Guneet Monga (The Elephant Whisperers)

Genomineerden: 
Evgenia Arbugaeva en Maxim Arbugaev (Haulout)
Jay Rosenblatt (The Martha Mitchell Effect)
Anne Alvergue en Beth Levison (The Martha Mitchell Effect)
Joshua Seftel en Conall Jones (Stranger At The Gate)

International Feature Film
Winnaar: Germany (All Quiet On The Western Front)

Genomineerden: 
Argentina (Argentina, 1985)
Belgium (Close)
Poland (EO)
Ireland (The Quiet Girl)

Costume Design 
Winnaar:
 Ruth Carter (Black Panther: Wakanda Forever)

Genomineerden:
Mary Zophres (Babylon)
Catherine Martin (Elvis)
Shirley Kurata (Everything Everywhere All At Once)
Jenny Beavan (Mrs. Harris Goes To Paris)

Bron: Marvel Studios

Makeup And Hairstyling
Winnaar: 
Adrien Morot, Judy Chin en Anne Marie Bradley (The Whale)

Genomineerden: 
Heike Merker en Linda Eisenhamerová (All Quiet On The Western Front)
Naomi Donne, Mike Marino en Mike Fontaine (The Batman)
Camille Friend en Joel Harlow (Black Panther: Wakanda Forever)
Mark Coulier, Jason Baird en Aldo Signoretti (Elvis)

Cinematography
Winnaar: 
All Quiet On The Western Front

Genomineerden: 
Bardo, False Chronicle Of A Handful Of Truths
Elvis
Empire of Light
Tár

Short Film (Live Action)
Winnaar: 
Tom Berkeley en Ross White (An Irish Goodbye)

Genomineerden: 
Anders Walter en Rebecca Pruzan (Ivalu)
Alice Rohrwacher en Alfonso Cuarón (Le Pupille)
Eirik Tveiten en Gaute Lid Larssen (Night Ride)
Cyrus Neshvad (The Red Suitcase)

Documentary Feature Film
Winnaar: 
Daniel Roher, Odessa Rae, Diane Becker, Melanie Miller en Shane Boris (Navalny)

Genomineerden: 
Shaunak Sen, Aman Mann en Teddy Leifer (All That Breathes)
Laura Poitras, Howard Gertler, John Lyons, Nan Goldin en Yoni Golijov (All The Beauty And The Bloodshed)
Sara Dosa, Shane Boris en Ina Fichman (Fire of Love)
Simon Lereng Wilmont en Monica Hellström (A House Made Of Splinters)

Actress in a Supporting Role
Winnaar: 
Jamie Lee Curtis (Everything Everywhere All at Once)

Genomineerden: 
Angela Bassett (Black Panther: Wakanda Forever
Hong Chau (The Whale)
Kerry Condon (The Banshees of Inisherin)
Stephanie HSU (Everything Everywhere All at Once)

Bron: A24

Actor in a Supporting Role
Winnaar: 
Ke Huy Quan (Everything Everywhere All at Once

Genomineerden: 
Brendan Gleeson (The Banshees of Inisherin)
Brian Tyree Henry (Causeway)
Judd Hirsch (The Fabelmans)
Barry Keoghan (The Banshees of Inisherin

Animated Feature Film
Winnaar: 
Guillermo Del Toro's Pinocchio

Genomineerden: 
Marcel The Shell With Shoes On
Puss In Boots: The Last Wish
The Sea Beast 
Turning Red

Lees ook: De Golden Globe winnaars 2023

Nieuwste artikelen

  • De verborgen boekwinkel - Evie Woods

  • Legendes & Lattes - Travis Baldree

  • De Rode Woestijn - Paula Isphording

  • Ochtendgloren - Corina Bomann

  • Nora schrijft haar eigen verhaal – Annabel Monaghan

Gerelateerde artikelen

  • Maffe meiden

  • 5x Partyproof haar voor Oud & Nieuw

  • Winnaars Teen Choice Awards 2019

Zoek in artikelen