
In maart verschijnt de nieuwe roman van Gillian King en daar mogen jullie van meegenieten! We organiseren namelijk een leesclub met dit boek in samenwerking met uitgeverij HarperCollins. Drievoudig winnares van Feelgood van het jaar neemt de lezer in Toeval bestaat niet mee in het leven van Keet
Waar gaat Toeval bestaat niet over?
Toeval bestaat niet is feelgood met een vleugje drama van Gillian King, koningin van de realgood en drievoudig winnaar Feelgood van het Jaar.
Keet komt bij het reclamebureau waar ze werkt steeds meer in de schaduw te staan van haar irritante (doch zeer aantrekkelijke) collega Seger. Hij lijkt iedereen om zijn vinger te winden – behalve haar. Maar als ze totaal onverwacht een brief ontvangt van haar moeder, die ze nooit gekend heeft, blijkt uitgerekend Seger degene die haar het beste kan helpen om de vragen uit haar verleden te beantwoorden…
Toeval bestaat niet is een meeslepende, grappige en ontroerende feelgoodroman over ware liefde, familiegeheimen en al het moois en lelijks dat ons menselijk maakt.
Leesclub
Ben jij ook zo benieuwd naar dit boek? Vanaf 19 maart 2025 zal Toeval bestaat niet van Gillian King 3 weken lang door de Chicklit.nl Leesclub besproken worden. Wil jij meedoen met deze editie? Meld je dan nu aan en wie weet word jij uitgenodigd om als VIP-Reader het boek gratis te lezen en je mening te geven via onze Facebookgroep. Je kan HIER lid worden van de Chicklit.nl Leesclub op Facebook.
VIP-Readers
Voor deze editie zijn we op zoek naar 10 enthousiaste VIP-Readers. Deze worden rond 12 maart gekozen en krijgen 3 weken de tijd om het boek te lezen. Als VIP-Reader krijg je het boek gratis thuisgestuurd, in ruil voor een aantal simpele acties (en voorwaarden):
1) Je bent beschikbaar van 19 maart tot 10 april
2) Je zult gedurende deze periode actief meedoen op de Facebookgroep van Chicklit en alle fases beantwoorden.
3) Je plaatst gedurende deze periode minimaal 1 post op je social media account.
4) Je schrijft na afloop een recensie over het boek (rond de 300 woorden), welke je op Chicklit.nl en in de Facebookgroep plaatst. De recensie mag niet elders geplaatst worden, maar er mag natuurlijk wel naar gelinkt worden op je eigen sociale media.
5) Deelname na ontvangst van het boek is verplicht. Je ontvangt het boek in ruil voor actieve deelname. Als er omstandigheden zjin waardoor je niet mee kan doen, dan moet je het boek zo snel mogelijk in perfecte staat terug sturen naar ons.
Aanmelden
Om in aanmerking te komen voor deze editie, moet je je aanmelden onder het bericht in de Facebookgroep. Dat kan HIER. Rond 12 maart selecteren we de 10 VIP-Readers. Dus houd de Facebookgroep in de gaten, want we maken onder het Facebookbericht bekend wie wij hebben uitgekozen om mee te lezen! Wij hebben dan zo snel mogelijk je akkoord en adres nodig om het boek te versturen. Het boek zal namelijk rond 18 maart verstuurd worden naar de VIP-Readers (dit is onder voorbehoud). Dus als je niet op uiterlijk 14 maart het berichtje op Facebook hebt beantwoord dan moeten we helaas iemand anders zoeken!
Wanneer je geen VIP-Reader bent, ben je natuurlijk ook van harte welkom om vrijblijvend mee te kletsen op de Facebookgroep van Chicklit. Je kan het boek bestellen via onze boekenpagina.
Hoe meer zielen, hoe meer vreugd!
Nieuwste artikelen
-
Nachtkijker – Tracy Sierra
-
Countdown - Ken Follett
-
Het muizenhuis: Sinterklaas - Karina Schaapman
-
Dagboek van een muts: Zussenstrijd - Rachel Renée Russell
-
James - Percival Everett
Gerelateerde artikelen
-
Recensie: Spiegelmeisje
-
De spannende eerste 'Stranger Things' seizoen 3 trailer
-
Film & Serie top 6: februari 2025