In februari verscheen Wat mijn zus zegt van Beatrijs Nolet en daar mogen jullie van meegenieten! We organiseren namelijk een leesclub met dit boek in samenwerking met Uitgeverij Clavis.
Waar gaat Wat mijn zus zegt over?
Janne wordt al haar hele leven gedomineerd door haar oudere zus Isabel. Die wil haar zogenaamd beschermen, maar eigenlijk houdt ze haar jongere zus onder de duim. Rond haar vijftiende verjaardag komen bij Janne langzaam oude herinneringen naar boven. Er moet vroeger iets gebeurd zijn waarover niet gepraat mag worden. Maar Janne beslist om niet langer het volgzame, zwijgende zusje te zijn. Beetje bij beetje ontrafelt ze wat Isabel al die tijd voor haar verborgen heeft gehouden. Of toch niet helemaal? Een psychologisch sterk verhaal vol onderhuidse spanning over een verstoorde relatie tussen zussen, de (on)betrouwbaarheid van het geheugen en een geheim uit het verleden. Voor iedereen vanaf 14 jaar.
Leesclub
Ben jij ook zo benieuwd naar dit boek? Vanaf 10 maart 2026 zal Wat mijn zus zegt 4 weken lang door de Chicklit.nl Leesclub besproken worden. Wil jij meedoen met deze editie? Meld je dan nu aan en wie weet word jij uitgenodigd om als VIP-Reader het boek gratis te lezen en je mening te geven via onze Facebookgroep. Je kan HIER lid worden van de Chicklit.nl Leesclub op Facebook.
VIP-Readers
Voor deze editie zijn we op zoek naar 5 enthousiaste VIP-Readers. Deze worden rond 7 maart gekozen en krijgen 3 weken de tijd om het boek te lezen. Als VIP-Reader krijg je een gratis boek, in ruil voor een aantal simpele acties (en voorwaarden):
1) Je bent beschikbaar van 10 maart tot 10 april
2) Je zult gedurende deze periode actief meedoen op de Facebookgroep van Chicklit en alle fases beantwoorden.
3) Je plaatst gedurende deze periode minimaal 1 post op je social media account.
4) Je schrijft na afloop een recensie over het boek (rond de 300 woorden), welke je op Chicklit.nl en in de Facebookgroep plaatst.
5) Deelname na ontvangst van het boek is verplicht. Je ontvangt het boek in ruil voor actieve deelname. Als er omstandigheden zjin waardoor je niet mee kan doen, dan moet je het boek zo snel mogelijk in perfecte staat terug sturen naar ons.
Aanmelden
Om in aanmerking te komen voor deze editie, moet je je aanmelden onder het bericht in de Facebookgroep. Dat kan HIER. Rond 8 maart selecteren we de 5 VIP-Readers. Dus houd de Facebookgroep in de gaten, want we maken onder het Facebookbericht bekend wie wij hebben uitgekozen om mee te lezen! Wij hebben dan zo snel mogelijk je akkoord nodig om het boek te versturen. Het boek zal namelijk rond 10 maart verstuurd worden naar de VIP-Readers (dit is onder voorbehoud). Dus als je niet uiterlijk één dag na het berichtje op Facebook hebt gereageerd dan moeten we helaas iemand anders zoeken!
Wanneer je geen VIP-Reader bent, ben je natuurlijk ook van harte welkom om vrijblijvend mee te kletsen op de Facebookgroep van Chicklit. Je kan het boek bestellen via onze boekpagina.
Hoe meer zielen, hoe meer vreugd!
Nieuwste artikelen
-
Eten gorilla’s bananen? - Huw Lewis Jones & Sam Caldwell
-
Het Koekoeksnest - Bob Geurts van Kessel
-
Hoezo druk? – Tine de Betue en Jan Stevens
-
Floef - Heidi McKinnon
-
Eet jezelf gelukkig – Inge van der Wurff
Gerelateerde artikelen
-
De oneindige oorlog - Danielle L. Jensen
-
Recensie: Just Say Yes
-
In de sterren - Minnie Darke