Deze sites vind je misschien ook leuk Fashionscene.nl, Chicklit.nl, en meer

Meer sites die je misschien ook leuk vindt

Girlscene Ze
Fashionscene Beautyscene
Shopscene FashionsceneTV
Shopgids Good2b
24H Fashion deal Girlslovedeals
Chicklit 24H Beauty deal
Vrouwen.nl Moviescene

DVD's

Friends With Benefits

Verschenen:
februari 2012
Uitgave:
EAN: 8712609656619
Speelduur: 109:00 minuten
Genre
Romantische Komedie
Distributeur:
Sony Pictures Home Entertainment
Cast:
Justin Timberlake, Mila Kunis, Emma Stone
Regisseur:
Will Gluck
Ons oordeel:
Oordeel bezoekers:
(5 stemmen)
Omschrijving:
Dylan (Justin Timberlake) heeft het helemaal gehad met relaties. En Jamie (Mila Kunis) gelooft niet meer in al die clichés over ware liefde. Maar omdat ze zich wel tot elkaar aangetrokken voelen, besluiten ze iets nieuws te proberen: Lichamelijke liefde zonder emotionele band en al die andere verwikkelingen. Klinkt simpel, toch? Niet dus. Al snel ontdekken ze dat de romantic comedy niet voor niets bestaat.
Extra Informatie:
- Verkrijgbaar op DVD en Blu-Ray
- Bekijk hier de trailer van Friends With Benefits:

Recensie:

Ben je gek op romantische komedies met veel humor, romantiek en cliché eindes? Dan moet je zéker Friends with Benefits kijken! Ben je niet gek op van die standaard Chick Flicks? Óók dan is deze film absoluut goed te verteren. Ik bedoel… Justin Timberlake die de helft van de film naakt rondloopt? Hallooo?!
De New Yorkse headhunter Jamie haalt een jonge talentvolle grafisch ontwerper uit L.A. en bezorgt hem de beste baan van zijn leven in The Big Apple. Dat de twee elkaar aantrekken is natuurlijk onoverkomelijk en al gauw raken Jamie en Dylan bevriend. Ze zijn elkaars beste maatjes mét kleren aan, en elkaars beste minnaar zónder kleren aan. Ze beweren bij hoog en laag dat seks het enige is wat ze van elkaar willen en verder niets. Maar is dat wel zo?...
Ik weet wat je denkt: waar heb ik dit eerder gehoord? Ja, het plot lijkt verdacht veel op die van No Strings Attached en misschien zelfs ook wel op die van Love & Other Drugs.
Justin Timberlake heeft boven het bed van menig tienermeisje gehangen en na deze film ben ik serieus aan het overwegen of ik die stoffige poster niet weer eens uit de kast zal halen. Man, wát een hottie is hij toch! En deze film zal ook niet onverdienstelijk zijn voor je vriendje (lees: veel naaktscènes met Mila Kunis), dus samen een avondje op de bank doorbrengen op zaterdagavond is met deze DVD voor beiden geen straf.
Los van het feit dat de film vooral om seks draait en er veel subtiel naakt in voorkomt, is de film gewoon een hele lekkere feelgood movie. De film is grappig, leuk om naar te kijken (letterlijk!) en romantisch. Justin en Mila zijn het perfecte koppel en de chemie spat van je televisiescherm af. Natuurlijk is het een standaard Chick Flick met matige clichés en blablabla, maar who cares?! Het grappige is dat ze er in de film zelf de draak mee steken en een beetje zelfspot kan ik wel waarderen.
Een ding weet ik zeker:  JustinTimberlake+MilaKunis+NewYork= 5 hartjes! No matter how cliché! I love Friends with Benefits

Reacties

Je bent nog niet ingelogd. Log in of maak een nieuw account om een reactie te plaatsen.

Word lid van Chicklit en praat met andere meiden over je favoriete boeken & films!

Registreren

Nieuwsbrief

Meld je aan voor de Chicklit.nl nieuwsbrief

Please don't insert text in the box below!

Shoptoppers

Miss Communicatie

Als Chicklit.nl een eigen webshop zou hebben, zou je dan je boeken hier kopen?

Twitter feed

facebook


Chicklit.nl is a division of The Pink Apple Media