• Home
  • Nieuws
  • Maak kennis met inspecteur Eve Dallas in de politieserie van J.D. Robb

Maak kennis met inspecteur Eve Dallas in de politieserie van J.D. Robb

Voor de liefhebbers van Karin Slaughter en Nicci French: een nieuwe politieserie van J.D. Robb - het pseudoniem van Nora Roberts. Onlangs heb je al kennis kunnen maken met het eerste boek uit deze serie: Vermoord naakt. Inmiddels ligt nu ook deel 2, Vermoorde reputaties in de winkel. 



De boeken van J.D. Robb bevatten alle elementen van een geweldige politieroman gekoppeld aan hartverscheurend emotioneel drama, met een iconische vrouwelijke agente, Eve Dalles, in de hoofdrol. De serie kent boeiende personages, intrigerende mysteries en een wonderbaarlijk gevoel voor tijd en plaats.

Van het J.D. Robb lezerspanel is maar liefst 75% enthousiast en raadt de boeken van J.D. Robb aan. 
Begin dus met lezen in Vermoord naakt of lees verder in deel 2, Vermoorde reputaties, welke nu in de winkel ligt. Deel 3, Vermoorde schoonheid, is vanaf mei 2014 verkrijgbaar. En ook deel 4 en 5 zullen in de loop van dit jaar volgen. 

Lees hieronder een preview uit Vermoord naakt:


Kijk voor het laatste nieuws op: www.jdrobb.nl

GERELATEERDE ARTIKELEN

  • Waan je in Fiona’s wereld & win een reis naar Wales (week 2)

  • Waan je in Fiona’s wereld & win een reis naar Wales! {afgelopen}

  • Winterchalet

  • Donkere weg

  • Zeemansbruid

REACTIES

  • Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn. Klik hier om in te loggen.

  • Melissa van Well-Dijkshoorn 5 jaar geleden

    @Tam, we zullen ze deze week toevoegen.

  • LeesMonica 5 jaar geleden

    Dat eerste boek was zó vet

  • Boekwormtam 5 jaar geleden

    Hmm dacht dat t boek was toegevoegd maar is niet zo

  • Boekwormtam 5 jaar geleden

    Eindelijk staat die op de site

    Eve Dallas is inspecteur bij de New York politie. Ze leeft voor haar werk. Waardoor ze bijna geen privé leven meer heeft. Dan word er een moord gepleegd op een prostituee wat de kleindochter van een senator blijkt te zijn. Ze zal waarschijnlijk niet het enige slachtoffer zijn aangezien er een memo word achtergelaten met 1 van 6. Ze is vastbesloten om de moord op te lossen en de dader te pakken krijgen voor Hij nog meer slachtoffers maakt. 

    Maar dan ontmoet ze Roarke een onweerstaanbare, machtige en rijke man maar ook een verdachte in de zaak. Ze is direct van hem gecharmeerd, ook al wil ze dat niet aan haar zelf toegeven. 

    Het kat en muis spel begint, weet ze de dader te pakken te krijgen?  En wat moet ze toch met Roarke aan? Gaat ze voor haar gevoel of komt de zaak op de eerste plaats? 

    Wanneer het allemaal te technisch of te bloederig word, word de lezer verrast met de stomende romance die groeit tussen Eve en Roarke.

    Het valt je bij de eerste bladzijdes al gelijk op dat het om een futuristisch verhaal gaat. Het speelt zich af in 2058 en de wereld is makkelijker gemaakt met behulp van droids.

    Leuk detail: de eerste bladzijde is het personeelsdossier van Eve en op de laatste bladzijdes worden we getrakteerd op het eerste hoofdstuk van het vervolg. En die ga ik zeker lezen en aanschaffen. 

Aanbevolen voor jou:

Zoek in artikelen