• Home
  • Nieuws
  • Maak kennis met inspecteur Eve Dallas in de politieserie van J.D. Robb

Maak kennis met inspecteur Eve Dallas in de politieserie van J.D. Robb

Voor de liefhebbers van Karin Slaughter en Nicci French: een nieuwe politieserie van J.D. Robb - het pseudoniem van Nora Roberts. Onlangs heb je al kennis kunnen maken met het eerste boek uit deze serie: Vermoord naakt. Inmiddels ligt nu ook deel 2, Vermoorde reputaties in de winkel. 



De boeken van J.D. Robb bevatten alle elementen van een geweldige politieroman gekoppeld aan hartverscheurend emotioneel drama, met een iconische vrouwelijke agente, Eve Dalles, in de hoofdrol. De serie kent boeiende personages, intrigerende mysteries en een wonderbaarlijk gevoel voor tijd en plaats.

Van het J.D. Robb lezerspanel is maar liefst 75% enthousiast en raadt de boeken van J.D. Robb aan. 
Begin dus met lezen in Vermoord naakt of lees verder in deel 2, Vermoorde reputaties, welke nu in de winkel ligt. Deel 3, Vermoorde schoonheid, is vanaf mei 2014 verkrijgbaar. En ook deel 4 en 5 zullen in de loop van dit jaar volgen. 

Lees hieronder een preview uit Vermoord naakt:


Kijk voor het laatste nieuws op: www.jdrobb.nl

GERELATEERDE ARTIKELEN

  • Waan je in Fiona's wereld & win een reis naar Wales (week 2)

  • Waan je in Fiona’s wereld & win een reis naar Wales! {afgelopen}

  • Aan niemand vertellen

  • Winterchalet

  • Zeemansbruid

Aanbevolen voor jou:

Zoek in artikelen