Rizatti*het geheim van montmartre

  • Auteur:

    Rizatti
  • Verschenen:

    15 augustus 2016
  • Uitgave:

    ISBN 9789401605526
    Uitgever Xander
  • Uitgever:

    Xander
  • Genre:

    Feelgood
  • Onze waardering:

             
  • Members waardering:

    1  2  3  4  5 
    (0 stemmen)
  • Omschrijving:

    Wanneer de liefde uit het leven van de jonge, Italiaanse Viola verdwijnt, vindt ze troost in het romantische Parijs.

    Op de heuvel tussen de geheimzinnige trappen, pittoreske huisjes en kunstenaars van Montmarte is er één plek waar Viola zich veilig voelt: het winkeltje van de zestigjarige Gisèle.
    Gisèle biedt haar een baan aan. Omringd door bloemen en kruiden lukt het Viola haar verdriet en
    onzekerheid even te vergeten. Gaandeweg weet ze haar kracht te hervinden.
    Als Viola de knappe, gevoelige Romain ontmoet, merkt ze dat ze nog niet klaar is voor een volgende
    stap. Lukt het haar om haar verleden een plek te geven en zich open te stellen voor een nieuwe,
    betoverende liefde?

    Het geheim van Montmartre is een ontroerende, hartverwarmende en romantische zomerroman,
    voor liefhebbers van Cristina Caboni en Santa Montefiore.

Toegevoegd door:

ONZE RECENSIE

onze waardering

Het geheim van Montmartre is de eerste roman van de Italiaanse Donatella Rizzati. Het verhaal gaat over hoofdpersoon Viola. Zij verliest haar geliefde en besluit vanuit Rome weer terug te gaan naar de stad waar zij ooit haar studie begon: Parijs. In het authentieke, dromerige wijkje Montmartre vindt zij troost in de kruidenwinkel van de zestigjarige Gisèle. Hier ontmoet zij ook de charmante Romain. Kan liefde zelfs de ergste pijn overwinnen? Donatello Rizzati wordt als auteur vergeleken met Santa Montefiore en dat is niet voor niets. Het verhaal speelt zich op een mooie, sprankelende locatie en je waant je volledig in het Franse Montmartre. Dit is te danken aan de sterk, gedetailleerde beschrijving van de auteur. Ook straalt de kaft van het boek een en al zomer uit. Naast Parijs, maakt...

Lees verder

GERELATEERDE ARTIKELEN

  • Dagboek van een nymfomane

  • Wraak - Wouter Laumans en Marijn Schrijver

  • Gazing out at my apple tree

Zoek in artikelen