Het laatste dat ze deed

  • Onze waardering:

             
  • Members waardering:

    1  2  3  4  5 
    (4 stemmen)
  • Omschrijving:

    Vanaf het moment dat de familie Franklin een charmant oud huis heeft laten platgooien om er een gigantisch, zielloos nieuw gebouw neer te zetten, heeft Liz Jarret een hekel aan hen. Haar man Owen heeft het veel te druk met zijn bedrijf verkopen, in de hoop ooit zelf een even zo groot huis te bezitten, om zich daar druk over te maken.

    De enige die ervoor zorgt dat de burenruzie niet escaleert, is het kleine zoontje van de Franklins: Charlie. Een lief knulletje dat het liefst de hele dag buiten speelt. De gespannen situatie neemt een schokkende wending als Liz - doodmoe na een nacht studeren voor een examen - zonder in haar spiegel te kijken haar garage uitrijdt.
    In eerste instantie denkt ze dat ze een kat of een hond heeft aangereden als ze de doffe klap hoort. Wanneer ze ziet dat het kleine Charlie is, komt haar leven in een stroomversnelling terecht van vergissingen, leugens en onherstelbare fouten. Ze komt terecht in een nachtmerrie waaruit ze niet kan ontsnappen en die met het uur dat verstrijkt erger lijkt te worden...

ONZE RECENSIE

onze waardering

Recensie: Het laatste dat ze deed – Gregg Olsen In het Amerikaanse stadje Bend verdwijnt de driejarige Charlie, het zoontje van Carole en David. Hun onbezorgde leven aan de rivier stort als een kaartenhuis in elkaar en alles wat perfect leek, begint langzaam af te brokkelen. Ook hun buren en goede vrienden Liz en Owen laat dit niet onberoerd. Verdriet, wanhoop, schuldgevoel, angst en verwijten nemen de eerste plaats in en diep weggestopte geheimen dreigen aan het licht te komen… ‘Voor de lezers van Gone Girl en Het meisje in de trein’. Deze zin staat op de achterflap van het nieuwste boek van Gregg Olsen en voorspelt daarmee een spannende pageturner. Helaas maakt Het laatste dat ze deed dat niet helemaal waar. Hoewel het begin van het verhaal zeker spannend is en de lezer als een...

Lees verder

LEDENRECENSIES

GERELATEERDE ARTIKELEN

  • Pillen waardoor je glitterpoep krijgt

  • Once Upon A Time seizoen 7 komt eraan ondanks vertrek Emma

  • Lucy Hale onthult een fout in de intro van Pretty Little Liars

  • Nee! Dit is vreselijk Pretty Little Liars nieuws

  • Vriendinnen die samen drinken zijn gelukkiger

REACTIES

  •    Er zijn nog geen reacties op de recensie(s)

Zoek in artikelen